Svet-Stranek.cz
vesmir.cz
Vesmír

Úvod:vesmir.cz

Úvod

Úvod vesmíru
Ahoj jmenuji se Josef a zde vám chci ukázat něco k vesmíru je mi 12 let a moc se zajímám o budoucnost či o vesmír jsou to mí 2 koničci tak doufám pěknou zábavu ;-)

Lidstvo - pohony pro lodě
Je velice možné že lidstvo v budoucnosti bude mít velmi dobré pohony a sám věřím že tak se i stane. Jen tak pro zajímavost lidstvo už v dnešní době má docela dobré pohony ale tyto pohony co máme teď nám nepomohou se dostat hlouběji do vesmíru ..... Proto lidstvo přemýšlí o lepších pohonech zde vám napíšu nějaké mini kapitoly o těchto pohonech.

Pohony:
Warpový pohon
Plazmový pohon
Červí díry

Myslíte si že jsem snílek že tyto pohony nám pomohou dále do vesmíru ale je to tak nyní ty kapitoly:

1. Warpový pohon
Warpový pohon je velmi nerealistický ale někdy v roce 4050 by se mohlo podařit ho použít. ale ještě něco Warpový pohon patří k pohonům které mají tzv. NADSVĚTELNOU RYCHLOST touto rychlostí se můžeme trochu zaobrat v 1. kapitole WP..... WP = warpový pohon.
Uvedu vám také nějaká videa ale to bude v jiných sekcích.

2. Plazmový pohon
Plazma je velmi nestabilní věc nebo- li plyn.... Plazma má velmi velikou teplotu takže by to nebylo nic dobrého pro loď protože žádná nám známá látka či kov není tak odolný vůči takto doslova MASIVNÍ SÍLE odolný.Plazma má velmi nestabilní teplotu několika MILIONŮ stupňů Celsia což je velmi silná teplota která by roztavila snad všechno! Zde máte stránku kde je popis plazmového pohonu o něco větší než zde:
http://www.dugi.xf.cz/postrehy/080809_Plazma.html

3. Červí díra
Červí díra není ani tak pohon spíše je to něco jako SESTŘIČKA černé díry ale mezi oběma věcmi je velmi veliký rozdíl. Černá díra je vytvořená z výbuchu hvězdy či slunce jakmile se černá díra vytvoří tak do sebe vtáhne všemožné věci ale to co nevztřebá bude vyplivnuto zpět do vesmíru pokud by do černé díry vletěla loď tak nikdo neví kde by se ta loď objevila .....
U červí díry je to ale jiné. Červí díra se vytvoří kdekoliv a kdykoliv dám vám také video na youtube kde byste to mohli vidět.
http://www.youtube.com/watch?v=d25YraJUwPQ&feature =related toto k černé díře
http://www.youtube.com/watch?v=SafwXdP7ylc toto k červí dířePS: Toto je moje první webová stránka tak doufám že se líbylo v úvodu :o)